Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Ar jau turite asmenukę iš muziejaus ?

Sausio 20-ąją Ignalinos krašto muziejus minės tarptautinę asmenukių muziejuje dieną ir kviečia savo lankytojus fotografuotis muziejuje ir pasidalinti nuotraukomis socialiniuose tinkluose Twitter, Facebook ir Instagram su žyme #MuseumSelfie (#AsmenukėMuziejuje)

Asmenukių dienos tikslas – atgaivinti muziejus ir jų ekspozicijas, pristatyti juos kaip aktyvias, dinamiškas, šiuolaikiškas kultūros institucijas. Muziejų lankytojai ir darbuotojai kviečiami iš naujo atrasti muziejus kaip vietas, kuriose galima linksmai ir netradiciškai praleisti laiką, kūrybiškai pažvelgti į eksponatus ir juos savaip interpretuoti.

Pirmą kartą asmenukių muziejuose diena įvyko 2014 m. sausį. Ignalinos krašto muziejus prisideda prie Lietuvos dailės muziejus kvietimo tarptautinę asmenukių muziejuje dieną 2016 metais minėti sausio 20 dieną, trečiadienį. Fotografuotis muziejuose kviečiama ne tik tądien, bet ištisus metus, o asmenukių muziejuose dieną masiškai dalintis tomis fotografijomis socialiniuose tinkluose. Trečią kartą minimos asmenukių muziejuose dienos iniciatorė – kultūros tinklaraštininkė, tarptautinių kultūros programų koordinatorė ir muziejų entuziastė iš Didžiosios Britanijos Mar Dixon.