Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Danutės Balinskienės paroda „Veidai“

 

Veidai – tai žmogaus sielos būsena ir nūdienos pasaulio refleksija, tai mūsų kūno dalis, labiausiai bendraujanti su išoriniu pasauliu. Veidas perduoda pasauliui tai, ką mes jaučiame, jame atsispindi mūsų jausmai ir mintys.

Lapkričio 7 d. įvyko Danutės Balinskienės koliažų darbų parodos atidarymas „Veidai“. Tai pirmoji autorės darbų paroda. Klijuoti portretus iš popieriaus skiaučių Danutė pradėjo lankydama trečiojo amžiaus universiteto dailės studijas, kurioms vadovavo Jonas Grunda. Menininkė apie save pasakoja, kad iki nukritimo myli mišką, laisvadienius, geras knygas, gražius daiktus, tikrus draugus ir viską, kas jai sukelia pliūpsnį teigiamų emocijų. Moteris pritaria minčiai, kad po penkiasdešimties gyvenimas tik prasideda, būtent gyvenimas sau, toks, koks patinka, atrandant dalykus, kuriems anksčiau nebuvo laiko.

Renginį vedė Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokinės Viltė ir Aristida , muzikinius kūrinius dovanojo Adrija ir Monika. Autore ir jos kūrybingumu  džiaugėsi savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimanta Vilčinskienė, surengti dar ne vieną parodą linkėjo Ignalinos viešosios bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė, kūrybinės sėkmės linkėjo šeimos nariai, draugai, bendradarbiai.

Paroda veiks iki lapkričio 30 d.