Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Edukacinis užsiėmimas „Papuoškime namus Kalėdoms“

Žiema – nuostabiausias žėrinčio sniego ir permatomo ledo laikotarpis. Tai laikas, kai išsitraukiame jaukumą sukuriančius daiktus, glaudžiamės arčiau vienas kito, o svarbiausia – laukiame stebuklo, kuris pasiūlytų naują gyvenimą ir geras permainas.

Gruodžio 14 – 16 d.  muziejuje įvyko edukaciniai užsiėmimai „Papuoškime namus Kalėdoms“. Muziejus lankytojus pakvietė į jaukiai paruoštą patalpą, kur degė žvakės, kvepėjo arbata ir pyragu. Visi norime, kad ši laukiama šventė būtų nepakartojama, išskirtinė ir stebuklinga. Tam kai ką malonaus galima ir patiems padaryti. Kartais visai paprasti dalykai, maža detalė ar spalvingas akcentas gali sukurti ypatingą jausmą.

Kokie elementai yra svarbiausi puošiant stalą? Koks puošimas pats madingiausias? Į ką atkreipti dėmesį? Apie šiuos svarbiausius elementus bei visas kitas detales papasakojo ir savo idėjomis pasidalino muziejaus direktorė Renata Veličkienė.

Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai ne tik stebėjo, bet ir patys gaminosi papuošimus stalui bei kalėdines dekoracijas, mokėsi pakuoti dovanas. Tikriausiai daugelis pritartų, kad mūsų rankų prisilietimas prie jaukių namų papuošimo daug daugiau suteikia jaukumo ir šilumos nei žaisliukai pirkti iš prekybos centro. O Kalėdos, tai ne tik papuošimai, dovanos, bet ir jausmas širdyje. Tad padovanokite sau žiemos pasaką, o būdami draugiški ir atlaidus pajuskite ir Kalėdų dvasią.