Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Gabijos Kondratavičiūtės parodos pristatymas

Vasario 2 d.  muziejuje pristatyta Gabijos Kondratavičiūtės    tapybos darbų paroda „Ilgesio svajos“, kuri veiks iki 2018 m. vasario 28 dienos. Menininkei – pirmoji personalinė paroda – svarbus ir įsimintinas įvykis. Gimnaziją šiais metais baigiančiai Gabijai parodą surengti padėjo jos mokytoja dailininkė Nijolė Trinkūnienė. Gabija penktus metus lanko Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijas. Dalyvauja respublikinėse, rajoninėse ir tarptautinėse parodose ir konkursuose. Apdovanota diplomais įvairiuose respublikiniuose konkursuose, ne kartą tapusi rajono laureatė.

Apie merginos pirmuosius žingsnius ir kūrybą daug ir gražiai pasakojo jos mokytoja Nijolė Trinkūnienė, akcentavusi, kad Gabija iš kitų išskiria, jos  savitas  stilius ir gili mintis.
Dailės studijoje Gabija susidomėjo tapyba ir grafika. Jaunoji kūrėja stengiasi, kad jos paveikslai atspindėtų vidinį pasaulį, mintis ir svajones visa tai išreiškia vaizdų kalba. Visi jos darbai tarsi nežemiški,  pakylėti į kitą būtį. Ši paroda – tai gražus jos darbo, svajonių ir siekių įprasminimas, svarbus laiptelis, nuo kurio atsiveria viliojančios ateities erdvės. 
Už gražią parodą Gabijai dėkojo Ignalinos rajono savivaldybės vicemeras Laimutis Ragaišis, daug gražių žodžių ir palinkėjimų linkėjo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Gražina Mackonienė, Kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas, muziejaus direktorė Renata Veličkienė. Merginą sveikino jos mokytojai, draugai, dukros švente džiaugėsi mama Lina. Muzikines kompozicijas dovanojo gimnazistė Visgailė  Burokaitė.

 

Paroda veiks iki vasario 28 d.