Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Jubiliejinė Nijolės Trinkūnienės paroda

Rugsėjo 9 dieną Nijolė Trinkūnienė pristatė dešimtąją personalinę tapybos darbų parodą „Mano vasaros“. Ši paroda sulaukė ypatingo dėmesio ir buvo gausi dalyvių skaičiumi.

Dar niekada neteko susimąstyti, kodėl šioje žemėje žmonės tokie skirtingi. Ir tik tada, kada nejučia žvelgi į asmenybę atskirai, ją pajauti ir analizuoji – supranti, kad kiekvienas žmogus turi savitą, tik jam vienam priklausantį, išskirtinį bruožą. Ši Ignalinos menininkė yra visada apsupta žmonių, kurianti ir savo kūrybos mokanti kitus. Su vaikais ir suaugusiaisiais Nijolė dalijasi viskuo, ką moka. Pamokos ir seminarai, parodos ir plenerai, kelionės ir susitikimai – tai jos gyvenimas, trykštantis ryškiomis spalvomis, šypsenomis, nuolatiniu bėgimu ir skubėjimu.

Buvo daug norinčių sveikinti, kalbėti, dalintis prisiminimais, fotografuotis atminčiai. Gražiausios įvairiaspalvės gėlės vos tilpo Nijolės glėbyje, o šalia džiaugėsi jos sūnus, giminės, artimieji, buvę bendradarbiai, draugai, pažįstami. Parodos pristatymo metu muzikinius kūrinius susirinkusiems svečiams dovanojo Ignalinos gimnazijos mokiniai Beatričė ir Audrius.

Gera buvo pabūti kartu, pasidžiaugti paveikslais, pabendrauti. Dėkojame Nijolei už tą malonumą. Linkime kūrybinio įkvėpimo ir dar ne kartą suburti mus visus draugėn.

Ignalinos krašto muziejus maloniai kviečia aplankyti Nijolės Trinkūnienės tapybos darbų parodą „Mano vasaros“ iki spalio 8 dienos.