Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Nuo kovo 17 d. Ignalinos krašto muziejus atveria duris lankytojams!

 

Nuo kovo 17 d. Ignalinos krašto muziejus atveria duris lankytojams!

 

   Nors karantino laikotarpiu su lankytojais palaikėme ryšį virtualiai, pasiilgome tikro, gyvo bendravimo. Kviečiame užsukti į muziejų! Jei nespėjote pasigrožėti, o galbūt tai norite padaryti dar kartą, Jūsų laukia menininkų Algirdo Gaižausko ir Alvydo Stausko, tapybos ir fotografijų paroda „Ežerų paslaptys“.

    O jei nekantriai laukiate gražiausios pavasario šventės — Velykų, kuri visai ne už kalnų, kviečiame pasisemti idėjų iš Nijolės Trinkūnienės ir Samantos Golubickaitės margučių. Parodoje eksponuojami margučiai  — marginti vašku. Pradėkite kurti savo Velykų šventę.

 

   Atvykę į muziejų, keliaukite „Geležinkelio istorijos bėgiais“. Tai edukacinė ekspozicija, kurioje susipažinti su geležinkelių paveldu padės ne tik informaciniai stendai, bet ir edukaciniai užsiėmimai. Mėgstantys virtualias keliones, galės išbandyti žaidimą „Ežerūnas“,  kur virtualiai keliausite po Ignalinos kraštą, susipažinsite su vietos kultūra, tradicijomis, vietiniais kultūros paveldo objektais. O kam yra svarbūs vestuviniai senoviniai papročiai, galėsite peržiūrėti video filmą „Senųjų lietuviškų vestuvių papročiai ir apeigos“. Ir dar daug kitų pramogų. Kiekvienas apsilankęs atras sau mėgstamą veiklą.

 

   Planuokite ir šeimos laisvalaikį muziejuje. Šiuo metu muziejuje galite užsisakyti „Kūrybinės dirbtuvės – apyrankių gamyba“ ir „Lietuvių liaudies dailės ornamentai ir simbolika“ edukacijas. Registracija iš anksto tel. +370 386 53 147;  +370 675 010 98 arba el. p. muziejus@ignalina.lt

 

    Svarbu žinoti, kad į muziejų bus įleidžiami tik apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai, atvykę ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius, giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

 

   Laukiame Jūsų!