Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Parodos „Akimirkos“ pristatymas

Sakoma, kad fotografija yra mūsų praeities, mūsų pačių atspindys, iš kurio galime pasimokyti ir kuris gali gydyti. Ignalinos krašto muziejuje vasario 23 d. buvo pristatyta Ignalinos gimnazijos abiturientės Dovilės Lukašanecaitės fotografijų paroda “Akimirkos”. Pasidžiaugti jaunosios fotografės darbais atėjo šeimos nariai, draugai, bičiuliai, mokytojai, savivaldybės atstovai. Renginys buvo praturtintas muziką, kurią dovanojo pati Dovilė ir jos draugai Julius, Andrius ir Deimantė.

Sakoma, jeigu mokytojas yra išradingas, novatoriškas, tai ir mokiniai auga gebėdami fantazuoti bei kurti originalias idėjas. Parodą Dovilei parengti padėjusi jos dailės mokytoja Audronė Čeponienė, merginai linkėjo surasti savo kūrybos erdvę, mokytis, tobulėti ir eiti į žmonių širdis. Sveikinimo žodžius ir palinkėjimus parodos autorei tarė savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Kindurys, Ignalinos gimnazijos direktorė Valentina Čeponienė, dailininkė Nijolė Trinkūnienė, keramikė Aldona Jakubovskienė ir kiti.

Nuotrauka tapo svarbia žmogaus gyvenimo dalimi. Įamžinti veidai, veiksmai, situacijos ir vietos, grąžina žmogų į tą pačią dieną, minutę, sekundę, sukelia tuos jausmus, kurie tuomet buvo išgyvenami, sukelia prisiminimus, kurie buvo pamesti laiko sūkury. Kviečiame lankytis parodoje, o Dovilei linkime didelės sėkmės ir kad, ši parodą būtų tik pradžia į jos kūrybinį kelią.