Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Plenero „Vasaros spalvos 2016“ parodos pristatymas

Liepos 1 dieną Ignalinos krašto muziejus pakvietė visus į tapybos plenero „Vasaros spalvos 2016“ atidarymą. Muziejus tą dieną prisipildė nuostabių vaizdų ir spalvų. Parodų sales papuošė plenere dalyvavusių Vilniaus dailės akademijos profesorių Broniaus Gražio ir Mindaugo Skudučio, docento Pauliaus Juškos, menininko Rimo Zigmo Bičiūno, Danutės Gražienės, Rūtos Eidukaitytės, bei dailininko Arvydo Kašausko paveikslai. Renginyje kalbėjo ir kūrybos subtilybes atskleidė plenero kuratorė menotyrininkė Nijolė Tumėnienė. Ji pristatė kiekvieną plenero dalyvį ir apibūdino kūrybą. Šventę labai gražiai papuošė smuikininkių Vestos Cicėnaitės, Monikos Sapiegaitės ir Aristidos Kuksėnaitės atliekami kūriniai. Plenero atidaryme dalyvavęs meras Henrikas Šiaudinis dėkojo, kad menininkai taip gražiai prisidėjo prie Ignalinos jubiliejaus švenčių ir įteikė jiems padėkas bei gėlių.

Plenero globėjas Robertas Papartis suorganizavo jau trečią tokį gražų menininkų susitikimą. O šiemet šis susitikimas ypatingas, nes Ignalina švenčia 150- ajį gimtadienį. O kaipgi gimtadienis be dovanų. Robertas visų menininkų vardų įteikė merui Arvydo Kašausko sukurtą paveikslą „Vandens lelijos“.

Renginiui pasibaigus niekas neskubėjo skirstytis. Kas šnekučiavosi, aptarinėjo plenero ir parodos įspūdžius, o kas tiesiog tyliai dar kartelį apžiūrinėjo parodą ir mėgavosi spalvų gama. Plenero „Vasaros spalvos 2016“ paroda bus eksponuojama iki rugpjūčio 12 dienos. Maloniai kviečiame visus apsilankyti.