Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

„PO IGNALINOS DANGUMI“ PARODOS ATIDARYMAS

 

Liepos 2 dieną 12 valandą Ignalinos krašto muziejuje rinkosi visi į rezidencijos ,,Po Ignalinos dangumi” parodos atidarymą ir literatūrinius skaitymus. Rezidencijoje dalyvavo ir šioje parodoje eksponuoja savo darbus prof. Giedrė Riškutė (Vilnius), Agnija Germanė (Ryga), Maris Čačka (Daugpilis) bei Nijolė Trinkūnienė ir Aldona Jakubovskienė (Ignalina). Ši paroda – tai saviti dailininkų žvilgsniai į Ignalinos kraštą, tai įspūdžiai, patirti miškuose, pievose, paežerėse, tai savuose namuose gimusios, bet Ignalinoje įkūnytos mintys. Juk rezidencijos tikslas – sudaryti kuo palankesnes sąlygas menininkų kūrybai, viliantis: palanki žinia apie Ignalinos kraštą skries toli ir vilios čia atvykti kuo daugiau kūrybingų asmenybių.           

 

Savo kūrybą skaitė rašytojai Aldona Ruseckaitė (Kaunas), Ona Jautakė (Kelmė), Vladas  Braziūnas ir Ričardas Šileika (Vilnius), Lina Kovalevskienė ir Gintarė Adomaitytė (Ignalina).

 

Rezidencijos ,,Po Ignalinos dangumi“  sumanytoja ir įgyvendintoja VšĮ MENO BANGOS, vadovaujama Mariaus Kraptavičiaus. Projekto vadovė  Gintarė Adomaitytė.  

 

Parodos uždarymas 2020 metų liepos 24 dieną 12 valandą.