Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Pristatyta grafikės Almos Alchimavičiūtės darbų paroda

Lapkričio 12 d., pristatyta Almos Alchimavičiūtės personalinė paroda „Iš praeities“ .  Tai antroji autorės darbų paroda Ignalinos krašto muziejuje. Grafikė iš viso yra surengusi 15 savo personalinių parodų, tuo tarpu Ignalinoje – 5.

Autorės darbų parodoje eksponuojama artimieji, pažįstami žmonės – pozavo autorės mama, tėtis, teta, kaimynai. „Piešdama tarsi bendrauju su man pozuojančiu žmogumi, jaučiu jo nuotaikas, procesas užtrunka 4-6 valandas…“,- pasakojo A. Alchimavičiūtė.

Taip pat keletą eksponuojamų autorės darbų yra ir iš dailės akademijos studijų laikų – kompozicijos, oforto ir ksilografijos technika.

Grafikė Alma Alchimavičiūtė gimė, augo ir mokėsi Vilniuje. Vaikystėje yra baigusi tuometinę Konarskio vaikų dailės mokyklą. 1999 m. Vilniaus dailės akademijoje įgijo vaizduojamosios grafikos specialybę. Pačias pirmąsias savo personalines parodas pradėjo rengti nuo 1995 m.

      Menininkei dėkojo ir sveikino Ignalinos krašto muziejaus direktorė Renata Veličkienė, dailininkė Nijolė Trinkūnienė ir kiti svečiai. Muzikines kompozicijas dovanojo Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos mokinys Žymantas Ivanauskas.

 

Paroda veiks iki gruodžio 7 d.