Biudžetinė įstaiga
Ateities g. 43, 30119 Ignalina
Tel. (8 386) 53147
Mob. tel. +370 675 010 98
El. p. muziejus@ignalina.lt
Įmonės kodas 302837241

 

 

 

 

Sveikinimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

„Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų. Vadinam jį Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos neišnyktų. Rašom tariam jį kartu su kitais nemažiau vertais, garbingų tautų ir valstybių vardais, norim, kad su pagarba mus ištartų“.                                                                                                                                                                                                                                                                        Justinas Marcinkevičius

1990 m. kovo 11-ąja Lietuvos žmonės dar kartą patvirtino savo pasirinkimą būti laisvi, gyventi ir kurti laisvoje valstybėje.

Laisvė – ypatinga vertybė. Nepakanka ją iškovoti. Ją būtina saugoti. Laisvė, kaip vertybė, turi būti nuolat patvirtinama, įrodoma kasdieniu savo gyvenimu ir atsakomybės už ją supratimu.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga linkime visiems būti laisviems pirmiausia savyje. Linkime vilties, kantrybės ir tikėjimo rytdiena einant nesibaigiančiu Laisvės keliu.